Activiteiten Brede School Bloemendaal / Plaswijck

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Gymzaal t Palet, Middenmolenlaan 68a

9 april 16:00 3 x op maandag 12 maart
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

9 april 16:00 3 x op maandag 12 maart
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Gymzaal Wethouder Luidens, Sluismeesterslag 4

10 april 15:30 3 x op dinsdag 12 maart
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

11 april 15:00 3 x op woensdag 12 maart
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3

12 april 16:00 3 x op donderdag 12 maart
1,2,3,4,5,6,7,8

Goudse Kidsruns Gezond Goudsloop

Gezond Gouds, Atletiekbaan, Groenhovenpark 6

13 april 18:00 1 x op vrijdag alleen via inschrijfformulier
3,4

Broadway in Gouda, Jungle Book

Dramacoach, Wethouder Luidensschool, Heemraadslag 1

28 maart 13:30 5 x op woensdag 19 februari
3,4

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

9 april 17:00 3 x op maandag 26 maart
3,4

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

11 april 16:00 3 x op woensdag 26 maart
3,4

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

6 april 16:00 3 x op vrijdag 26 maart
5

Urban Jungle

Turn2Dance, Malika Vermeij, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

12 maart 15:45 5 x op maandag 5 maart
5,6

De Spiegelkamer

De Klup en Tante T., De Klup, Bloemendaalseweg 68

21 maart 14:00 4 x op woensdag 19 februari
6,7

Basketbal

Bouncers i.s.m. SPORT.GOUDA, Sportcentrum de Mammoet, Calslaan 101

8 maart 15:30 3 x op donderdag 19 februari
7,8

Duik in je boek

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

8 maart 16:00 3 x op donderdag 19 februari
7,8

Verhalen vertellen

de Stille Woordentuin, Casimirschool, Groeneweg 27

21 maart 13:30 6 x op woensdag 19 februari
1,2

Kleuterdans

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda, Lethmaestraat 60

6 maart 16:30 4 x op dinsdag gesloten
3,4,5

Kidzclub de Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

11 januari 15:45 8 x op donderdag gesloten
3,4,5

Kidzclub Buurtstee 2

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

12 maart 15:45 6 x op maandag gesloten
4,5

Recycle Atelier

Kunst van de Kringloop, GoudAsfalt, Gouderaksedijk 32

15 februari 15:30 6 x op donderdag gesloten
4,5,6

Ik Mag er Zijn

Rashna Tjikoeri, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

6 maart 15:45 6 x op dinsdag gesloten
5,6

Mindset

XL-Leren, Wethouder Luidensschool, Heemraadslag 1

11 januari 15:30 7 x op donderdag gesloten
5,6

Uitdaging door denken en doen

Buro Kiem, Bibliotheek Bijenkorf, Aalberseplein 6

20 maart 15:30 5 x op dinsdag gesloten
6,7

Wilgentakken knotten en vlechten XL

GoudAsfalt, GoudAsfalt, Gouderaksedijk 32

15 februari 15:30 6 x op donderdag gesloten
6,7

Handbal

Handbalvereniging Vires, Sportcentrum de Mammoet, Calslaan 101

6 februari 18:00 3 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Kidzclub XL de Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

9 januari 15:45 8 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Vogels kijken en nestkast bouwen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout, Kale Jonkerpad 1

21 februari 13:30 1 x op woensdag gesloten
6,7,8

Rots- en Water Ik en ik en de ander

vPeet Hoogeboom, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 38a

6 maart 15:45 7 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Kidzclub XL de Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

13 maart 15:45 7 x op dinsdag gesloten
7,8

Edelsmeden

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

6 februari 15:45 5 x op dinsdag gesloten
7,8

EHBO

Martin Verbeek Medical Services, Koningin Wilhelminaschool, Willem de Zwijgersingel 220

7 maart 13:30 5 x op woensdag gesloten
8

Houtbewerking - Kunstige buitenmeubels

GoudAsfalt, GoudAsfalt, Gouderaksedijk 32

15 februari 15:30 6 x op donderdag gesloten
Brede School Gouda