Activiteiten Brede School Noord

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 3,4

Over knikkeruilen, tangramkatten Memorykonijnen Spelen met prentenboeken

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

7 juni 15:45 3 x op donderdag 28 mei
5,6,7

Honkbal Softbal

The Braves, Uiterwaardseweg 5, Gouda

Diverse data 16:30 Diverse 28 mei
5,6,7

Zomeracademie

Diversen, Brugklasgebouw GSG Leo Vroman, Burgemeester Martenssingel 72

13 augustus 90:00 9 x op maandag 4 juni
6,7,8

Suppen

Jaba SUP, Kleischuur, Vest 2

Diverse data Diverse tijden Diverse 4 juni
1,2

Muziekfeest

ConAnima Music Academy, Plaswijckschool, Weerestein 37

28 mei 15:45 4 x op maandag gesloten
1,2,3,4,5,6,7,8

Goudse Kidsruns Goudse Houtloop

GO!uda Sport, VS Sport, Nieuwe Haven 9

26 mei 10:00 1 x op zaterdag gesloten
3,4

Bootcamp

Gezond Gouds, Gezond Gouds, Aderpolderweg 25

16 mei 15:30 3 x op woensdag gesloten
3,4

AMV

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

15 mei 15:40 3 x op dinsdag gesloten
3,4

Kinderkunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

15 mei 15:45 5 x op dinsdag gesloten
3,4

Spelen met prentenboeken over knikkeruilen, tangramkatten en memorykonijnen

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

17 mei 15:45 3 x op donderdag gesloten
3,4,5

Kinderkoor

Danielle van Laar, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

22 mei 16:00 5 x op dinsdag gesloten
3,4,5

Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de B hne, Tristanstraat 18

23 mei 13:30 8 x op woensdag gesloten
3,4,5,6

KIES spel- en praatgroep echtscheidingen

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede Schoollokaal Korte Akkeren, Eerste E.J. Potgieterstraat 21

14 mei 15:30 8 x op maandag gesloten
4

Dieren verzorgen

Kinderboerderij Goudse Hofsteden, Goudse Hofsteden, Bloemendaalseweg 34a

5 juni 15:30 2 x op dinsdag gesloten
4,5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

17 mei 15:45 6 x op donderdag gesloten
5,6

Bezoek aan Mooi Mekkerland

Mooi Mekkerland, Mooi Mekkerland, Koolwijkseweg 6 Stolwijk

30 mei 14:00 1 x op woensdag gesloten
5,6

Scharrelkids de B hne

Ecokids, Buurthuis de B hne, Tristanstraat 18

24 mei 15:30 6 x op donderdag gesloten
5,6

Tennis TIOD

tennisvereniging TIOD, TIOD, Vossenburchkade 45 46

16 mei 14:00 3 x op woensdag gesloten
5,6

Tennis Ad Astra woensdag

tennisvereniging Ad Astra, Ad Astra, Groen van Prinsterersingel 50

16 mei 14:00 3 x op woensdag gesloten
5,6

Tennis Ad Astra vrijdag

tennisvereniging Ad Astra, Ad Astra, Groen van Prinsterersingel 50

18 mei 16:00 3 x op vrijdag gesloten
5,6

Tennis Be Quick

tennisvereniging Be Quick, Be Quick, Sportlaan 6

16 mei 13:30 3 x op woensdag gesloten
5,6,7

Van Boek naar theater

Jeugd Theaterhuis, Culltuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

22 mei 15:45 4 x op dinsdag gesloten
5,6,7

Allemaal beestjes om me heen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout, Kale Jonkerpad 1

23 mei 13:30 1 x op woensdag gesloten
6,7

De Tijdreis

Turn2Dance, Malika Vermeij, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

14 mei 15:45 5 x op maandag gesloten
6,7,8

Rots- en Water Ik en ik en de ander

vPeet Hoogeboom, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 38a

15 mei 15:45 7 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Kidzclub XL de Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

22 mei 15:45 8 x op dinsdag gesloten
7,8

Free running

Freerunning Gouda, Gymzaal Hoogenburg, Hoogenburg 22

4 juni 16:00 3 x op maandag gesloten
Brede School Gouda