Activiteiten Brede School Korte Akkeren

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 5, 6, 7

Allemaal beestjes om me heen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1, 2805 LD, Gouda

12 mei 13:30 woensdag 5 mei
4, 5, 6

Waterscouting: Beleef het bij de Welpen!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 14:00 zaterdag 3 mei
4, 5, 6

Waterscouting: Beleef het bij de Shantiwelpen!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 14:00 zaterdag 3 mei
7, 8

Waterscouting: Beleef het bij de Verkenners!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 13:30 zaterdag 3 mei
7, 8

Waterscouting: Beleef het bij de Padvindsters!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 13:30 zaterdag 3 mei
3, 4, 5

Sportcampus Gouda middenbouw - buiten

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

11 mei 16:00 dinsdag 19 april
6, 7, 8

Sportcampus Gouda bovenbouw - buiten

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

11 mei 16:00 dinsdag 19 april
3, 4, 5

Kidzclub outdoor Korte Akkeren geannuleerd

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

12 april 15:30 maandag Gesloten
1, 2

Kleuterdans

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

12 april 15:30 maandag Gesloten
5, 6

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Wereldwijs - Gouda, Wilsonplein 3, 2806 JM, Gouda

19 mei 14:30 woensdag Gesloten
1, 2

Bubbles: Voelsprieten voor kleuters

Atelier de Schildpad, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

14 april 13:00 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

13 april 16:00 dinsdag Gesloten
4, 5, 6

Kinderkunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

15 maart 15:45 maandag Gesloten
6, 7, 8

Sportcampus Gouda bovenbouw - buiten

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

02 maart 16:00 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

Sportcampus Gouda middenbouw - buiten

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

02 maart 16:00 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda