Activiteiten Brede School Bloemendaal / Plaswijck

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 4, 5

Korfbal

Korfbalvereniging Gemini, Korfbalvereniging Gemini, Groenhovenpark 5, 2803 PH, Gouda

04 juni 17:00 donderdag 25 mei
5, 6, 7

Afgelast - Van boek naar theater

Jeugdtheaterhuis, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

19 mei 16:00 dinsdag 27 april
5, 6, 7

afgelast - Allemaal beestjes om me heen

, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1, 2805 LD, Gouda

06 mei 13:30 woensdag 13 april
7, 8

Afgelast Ju Jitsu

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

15 april 16:00 woensdag Gesloten
7, 8

Afgelast Ju Jitsu

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

17 april 17:00 vrijdag Gesloten
7, 8

Afgelast Ju Jitsu

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

18 april 09:00 zaterdag Gesloten
2, 3

Afgelast Turnen - vrijdag 1530 uur

Velocitas, Gymzaal Aakwerf, Aakwerf 46a, 2804 MX, Gouda

10 april 15:30 vrijdag Gesloten
2, 3

Afgelast Acrogym va 9/4/20

Velocitas, Gymzaal Aakwerf, Aakwerf 46a, 2804 MX, Gouda

09 april 15:30 donderdag Gesloten
6, 7, 8

Afgelast - Happy Kids Yoga

Happy Yoga Gouda, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

09 april 15:45 donderdag Gesloten
2, 3

Acrogym

Velocitas, Gymzaal Aakwerf, Aakwerf 46a, 2804 MX, Gouda

30 maart 15:30 maandag Gesloten
3, 4

afgelast - Een kist vol muziek

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

27 maart 15:45 vrijdag Gesloten
4, 5

afgelast - GOUDasfalt; Voor, op en achter het toneel

Theaterbakkerheij, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

31 maart 16:00 dinsdag Gesloten
7, 8

afgelast - GOUDasfalt; Houtbewerking

Depot24 BV, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

31 maart 16:00 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

afgelast - GOUDasfalt; Fit & Fun

GO!uda Sport, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

31 maart 16:00 dinsdag Gesloten
5, 6

afgelast - GOUDasfalt; Vlechtspel

, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

31 maart 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

afgelast - GOUDasfalt; Gymboxx

Gymboxx, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

31 maart 16:00 dinsdag Gesloten
2, 3

afgelast - Acrogym 30-3-20

Velocitas, Gymzaal Aakwerf, Aakwerf 46a, 2804 MX, Gouda

30 maart 15:30 maandag Gesloten
2, 3

Afgelast Turnen - woensdag 1330 uur Hoogenburg (alleen meisjes)

Velocitas, Gymzaal Hoogenburg, Hoogenburg 22, 2804 ZR, Gouda

08 april 13:30 woensdag Gesloten
2, 3

Afgelast Turnen - woensdag 1230 uur Hoogenburg

Velocitas, Gymzaal Hoogenburg, Hoogenburg 22, 2804 ZR, Gouda

08 april 12:30 woensdag Gesloten
7, 8

afgelast - Breakdance

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

19 maart 15:30 donderdag Gesloten
7, 8

afgelast - Kennismaking met EHBO - locatie Kon. Wilhelminaschool

Martin Verbeek Medical Service en Training, Koningin Wilhelminaschool - Gouda, Willem de Zwijgersingel 220, 2805 BW, Gouda

01 april 13:00 woensdag Gesloten
5, 6

afgelast - Mindset

XL-leren, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

02 maart 15:45 maandag Gesloten
6, 7, 8

afgelast - Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

03 maart 16:00 dinsdag Gesloten
4, 5

afgelast - Rots en water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

11 maart 16:30 woensdag Gesloten
Brede School Gouda