Activiteiten Brede School Bloemendaal / Plaswijck

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 7, 8

Koffer vol Helden

, Nog nader te bepalen, Nog nader te bepalen 0, , Gouda

08 mei 15:30 woensdag 15 april
7, 8

Vogelexcursie

Stads-ecoloog André van Kleinwee, Steinse Groen, Willenskade 5, 2807 JA, Gouda

07 mei 15:45 dinsdag 1 april
6

Game Design

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

06 mei 15:45 maandag 1 april
7, 8

Art Journal

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

06 mei 15:45 maandag 1 april
3, 4

Volleybal

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

28 maart 16:00 donderdag 25 maart
8

Mei-academie

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

23 april 09:00 dinsdag 25 maart
6, 7

Handbal

SPORT.GOUDA, Sportcentrum De Mammoet, Calslaan 101, 2804 RT, Gouda

02 april 18:30 dinsdag 25 maart
6, 7

Handbal

SPORT.GOUDA, Sportcentrum De Mammoet, Calslaan 101, 2804 RT, Gouda

04 april 18:30 donderdag 25 maart
3, 4

Korfbal

Korfbalvereniging Gemini, Korfbalvereniging Gemini, Groenhovenpark 5, 2803 PH, Gouda

10 april 16:00 woensdag 25 maart
3, 4

Spelen met boeken

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20, 2806 CA, Gouda

19 maart 15:30 dinsdag Gesloten
5, 6

Beleef en proef de moestuin

Ecokids Gouda, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

10 april 13:30 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Kidzclub de Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

27 maart 13:30 woensdag Gesloten
5, 6

Uitdaging door denken en doen

Buro Kiem, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

01 april 15:30 maandag Gesloten
7, 8

Druktechnieken

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

08 april 15:45 maandag Gesloten
7, 8

Puur en Gezond koken - Buurtstee 3

Ecokids Gouda, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

06 mei 15:45 maandag Gesloten
1, 2

Elk muisje heeft een staartje

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Korte Akkeren, Reigerstraat 37, 2802 EM, Gouda

Gesloten
1, 2

Elk muisje heeft een staartje

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Bloemendaal, Weerestein 37, 2804 GG, Gouda

14 maart 15:15 donderdag Gesloten
1, 2

Elk muisje heeft een staartje

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Goverwelle, Middenmolenlaan 68a, 2807 EC, Gouda

Gesloten
1, 2

Kleuterdans

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

28 maart 15:30 donderdag Gesloten
6, 7, 8

Kidzclub XL de Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

21 maart 15:45 donderdag Gesloten
3, 4

Een kist vol muziek

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

Gesloten
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3-5, 2803 ST, Gouda

Gesloten
5, 6

De Ruimtereis

Turn2Dance, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

Gesloten
5, 6, 7

Rots en water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

19 maart 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Pasen

Wellantcollege, Wellantcollege, Ronseweg 555, 2803 ZK, Gouda

Gesloten
4, 5, 6

Miniatuurtjes maken

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

Gesloten
6, 7, 8

Swingende saxofoons!!

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

Gesloten
7, 8

Edelsmeden

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

05 maart 15:30 dinsdag Gesloten
7

Maak je eigen animatie

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

Gesloten
Brede School Gouda