Activiteiten Brede School Goverwelle

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 7, 8

Arabische tegelkunst, spelen met wiskunde

Atelier de Schildpad, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

25 januari 15:45 maandag 11 januari
5, 6, 7

Dammen

DAMLUST Gouda, Denksportcentrum De Hoog - Gouda, Nieuwe Gouwe O.Z. 11B, 2801 SB, Gouda

20 januari 14:00 woensdag 11 januari
6, 7, 8

Schaken

Schaakclub Messemaker 1847, Denksportcentrum De Hoog - Gouda, Nieuwe Gouwe O.Z. 11B, 2801 SB, Gouda

14 januari 15:45 donderdag 4 januari
3, 4, 5, 6

Dansmix

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

15 januari 16:00 vrijdag 14 december
1, 2, 3, 4

Kerstfilm: Jacob, Mimmi en de pratende honden

Filmhuis Gouda, Filmhuis, Lethmaetstraat 45, 2802 KB, Gouda

28 december 11:00 maandag 14 december
1, 2, 3, 4

Kerstfilm: Jacob, Mimmi en de pratende honden

Filmhuis Gouda, Filmhuis, Lethmaetstraat 45, 2802 KB, Gouda

29 december 11:00 dinsdag 14 december
4, 5

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

05 januari 15:45 dinsdag 7 december
7, 8

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

05 januari 17:00 dinsdag 7 december
6, 7

Waterwerken Wereldwijd: Molens, Gemalen en Perzische Kanalen

Carmen de Jong, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

04 december 15:30 vrijdag 2 december
7, 8

Kennismaking met EHBO - locatie Kon. Wilhelminaschool

Martin Verbeek Medical Service en Training, Koningin Wilhelminaschool - Gouda, Willem de Zwijgersingel 220, 2805 BW, Gouda

18 november 13:30 woensdag Gesloten
7, 8

Kennismaking met EHBO - locatie Kon. Wilhelminaschool

Martin Verbeek Medical Service en Training, Koningin Wilhelminaschool - Gouda, Willem de Zwijgersingel 220, 2805 BW, Gouda

18 november 16:00 woensdag Gesloten
3, 4

Herfstmuziek in de natuur

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

29 oktober 15:30 donderdag Gesloten
7, 8

Puur en Gezond koken Nelson Mandela Centrum

Ecokids Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

24 november 15:30 dinsdag Gesloten
3, 4, 5, 6, 7, 8

Sportcampus Gouda

SPORT.GOUDA, De Dick van Dijk hal, Tobbepad 2, 2803 WH, Gouda

27 oktober 15:45 dinsdag Gesloten
5, 6

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

27 oktober 15:45 dinsdag Gesloten
7, 8

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

27 oktober 17:00 dinsdag Gesloten
5, 6

Mindset

XL-leren, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

26 oktober 15:45 maandag Gesloten
3, 4, 5

Kidzclub 'Multiculti'

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Activiteitenlokaal Carillon Ouverturelaan , Ouverturelaan 10, 2807 JT, Gouda

07 oktober 13:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Kidzclub XL 'Multiculti'

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Activiteitenlokaal Carillon Ouverturelaan , Ouverturelaan 10, 2807 JT, Gouda

07 oktober 15:30 woensdag Gesloten
1, 2

Kidzclub mini's 'voorlezen en knutselen'

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

08 oktober 15:30 donderdag Gesloten
Brede School Gouda