Activiteiten Brede School Noord

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 5, 6

Striptekenen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

17 juni 15:45 maandag 20 mei
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

FunRun

AV Gouda, AV Gouda - Gouda, Groenhovenpark 6, 2803 PH, Gouda

17 mei 17:00 vrijdag 16 mei
6, 7

Rots en water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

28 mei 16:00 dinsdag 13 mei
5, 6, 7

Allemaal beestjes om me heen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1 1, 2805 LD, Gouda

29 mei 13:30 woensdag 13 mei
3, 4, 5

Kom zingen bij het Gouds Jong Vocaal!

Gouds Jong Vocaal, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

05 juni 15:00 woensdag 13 mei
5, 6, 7

Van boek naar theater

Jeugdtheaterhuis, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

05 juni 15:30 woensdag 13 mei
3, 4, 5

Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

21 mei 15:30 dinsdag 13 mei
7, 8

Cricket

GCC Olympia, Sportpark GC & FC Olympia, Bodegraafsestraatweg 52, 2805 GR, Gouda

28 mei 17:30 dinsdag 13 mei
2, 3

Voetbalclinics

Voetbalvereniging SV Gouda, Voetbalvereniging SV Gouda, , ,

15 mei 13:45 woensdag 13 mei
5, 6

Happy Kids Yoga

, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

04 juni 15:45 dinsdag 13 mei
4, 5, 6, 7

Op safari In Gouda Oost

Natuurspeeltuin 't Eiland, Natuurspeeltuin 't Eiland, Voorwillenseweg 0, 2806 ZG , Gouda

14 mei 15:45 dinsdag 6 mei
4, 5, 6

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

21 mei 15:45 dinsdag 6 mei
5, 6

Tennis Ad Astra

SPORT.GOUDA, Tennisvereniging Ad Astra, Groen van Prinsterersingel 50, 2805 TE, Gouda

22 mei 13:30 woensdag 6 mei
5, 6

Tennis Be Quick

SPORT.GOUDA, Tennisvereniging Be Quick, Sportlaan 6, 2806 HC, Gouda

29 mei 13:30 woensdag 6 mei
5, 6

Tennis TIOD

SPORT.GOUDA, Tennisvereniging TIOD, Vossenburchkade 45/46, 2805 PC, Gouda

29 mei 14:00 woensdag 6 mei
5, 6

Striptekenen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

13 mei 15:45 maandag 6 mei
5, 6, 7

Hoe bedenk, schrijf of teken ik een waanzinnig verhaal?

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20, 2806 CA, Gouda

22 mei 15:30 woensdag 6 mei
6, 7, 8

Voorjaar

Wellantcollege, Wellantcollege, Ronseweg 555, 2803 ZK, Gouda

13 mei 15:30 maandag 6 mei
3, 4

Kinderyoga GOUDasfalt

Yogabird, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

07 mei 16:00 dinsdag Gesloten
5, 6

Creatieve Combi

, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

07 mei 16:00 dinsdag Gesloten
7, 8

Fit & Fun/Bootcamp/Boksen

, GOUDasfalt - Gouda, Gouderaksedijk 32, 2808 NG, Gouda

07 mei 16:00 dinsdag Gesloten
7, 8

Vogelexcursie

Stads-ecoloog André van Kleinwee, Steinse Groen, Willenskade 5, 2807 JA, Gouda

07 mei 15:45 dinsdag Gesloten
7, 8

Art Journal

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

06 mei 15:45 maandag Gesloten
7, 8

Koffer vol Helden

, Museum Gouda, Achter de Kerk 14, 2801 JX, Gouda

08 mei 15:15 woensdag Gesloten
3, 4

Spelen met boeken

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Bloemendaal, Weerestein 37, 2804 GG, Gouda

13 mei 15:30 maandag Gesloten
1, 2

Muziekfeest

ConAnima Music Academy, Plaswijckschool - Gouda, Weerestein 37, 2804 GG, Gouda

13 mei 14:45 maandag Gesloten
6

Game Design

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

06 mei 15:45 maandag Gesloten
8

Mei-academie

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

23 april 09:00 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

20 maart 15:30 woensdag Gesloten
5, 6

Beleef en proef de moestuin

Ecokids Gouda, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

10 april 13:30 woensdag Gesloten
5, 6

Uitdaging door denken en doen

Buro Kiem, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

01 april 15:30 maandag Gesloten
7, 8

Druktechnieken

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

08 april 15:45 maandag Gesloten
7, 8

Puur en Gezond koken - Buurtstee 3

Ecokids Gouda, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

06 mei 15:45 maandag Gesloten
5, 6, 7

Rots en water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

19 maart 16:00 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda