Activiteiten Brede School Noord

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 3, 4

Spelen met boeken

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20, 2806 CA, Gouda

19 maart 15:30 dinsdag 11 maart
3, 4

Volleybal

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

28 maart 16:00 donderdag 11 maart
1, 2

Kleuterdans

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

28 maart 15:30 donderdag 4 maart
3, 4, 5

Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

20 maart 15:30 woensdag 4 maart
7, 8

Hip Hop

Balletschool Marcella, Balletschool Marcella - Gouda, Turfmarkt 112, 2801 HC, Gouda

5 maart 16:00 dinsdag 25 februari
3, 4

Een kist vol muziek

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

15 maart 15:45 vrijdag 25 februari
8

EHBO

Martin Verbeek Medical Service en Training, Koningin Wilhelminaschool - Gouda, Willem de Zwijgersingel 220, 2805 BW, Gouda

6 maart 13:30 woensdag 19 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

4 maart 17:15 maandag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Middenmolenlaan, Middenmolenlaan 68, 2807 EC, Gouda

4 maart 17:15 maandag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Vindingrijk (vh Wethouder Luidensschool), Sluismeesterslag 2, 2805 DR, Gouda

5 maart 16:30 dinsdag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3-5, 2803 ST, Gouda

28 maart 16:15 donderdag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

8 maart 16:15 vrijdag 18 februari
5, 6

De Ruimtereis

Turn2Dance, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

14 maart 15:45 donderdag 18 februari
5, 6, 7

Rots en water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

19 maart 16:00 dinsdag 18 februari
1, 2

Elk muisje heeft een staartje

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Korte Akkeren, Reigerstraat 37, 2802 EM, Gouda

12 maart 15:30 dinsdag 18 februari
1, 2

Elk muisje heeft een staartje

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Bloemendaal, Weerestein 37, 2804 GG, Gouda

14 maart 15:15 donderdag 18 februari
1, 2

Elk muisje heeft een staartje

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Goverwelle, Middenmolenlaan 68a, 2807 EC, Gouda

21 maart 15:30 donderdag 18 februari
6, 7, 8

Pasen

Wellantcollege, Wellantcollege, Ronseweg 555, 2803 ZK, Gouda

25 maart 15:30 maandag 18 februari
4, 5, 6

Miniatuurtjes maken

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

5 maart 15:45 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Swingende saxofoons!!

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

6 maart 15:00 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Creatief met bloemen

Wellantcollege, Wellantcollege, Ronseweg 555, 2803 ZK, Gouda

11 maart 15:30 maandag Gesloten
7, 8

Edelsmeden

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

5 maart 15:30 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

30 januari 13:30 woensdag Gesloten
1, 2

Danscombi

Balletschool Marcella, Balletschool Marcella - Gouda, Turfmarkt 112, 2801 HC, Gouda

6 maart 16:00 woensdag Gesloten
7

Maak je eigen animatie

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

4 maart 15:45 maandag Gesloten
6, 7, 8

Vogels kijken en nestkast bouwen (ouder/kind activiteit)

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1 1, 2805 LD, Gouda

13 februari 13:30 woensdag Gesloten
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

4 februari 16:15 maandag Gesloten
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

6 februari 15:00 woensdag Gesloten
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3-5, 2803 ST, Gouda

7 februari 16:15 donderdag Gesloten
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14A, 2802 AL, Gouda

8 februari 16:15 vrijdag Gesloten
7, 8

Vlechten met natuurlijke materialen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1 1, 2805 LD, Gouda

15 februari 15:30 vrijdag Gesloten
6, 7, 8

Drummen tot je erbij neervalt!

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

5 februari 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Slim kiezen en koken

Diëtistenpraktijk Katinka de Nennie, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

18 februari 16:00 maandag Gesloten
6, 7, 8

Vogels kijken en nestkast bouwen (ouder/kind activiteit)

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1 1, 2805 LD, Gouda

20 februari 13:30 woensdag Gesloten
4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

17 januari 15:45 donderdag Gesloten
5, 6

Mindset

XL-leren, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

7 januari 15:45 maandag Gesloten
6, 7, 8

Rots en Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

8 januari 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Geannuleerd - Kidzclub XL De Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

14 november 15:30 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Geannuleerd - Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

14 november 13:30 woensdag Gesloten
Brede School Gouda