Activiteiten Brede School Noord

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 4, 5, 6, 7, 8

Coderdojo LET OP!! Schrijf je in via www.Coderdojo-gouda.nl

CoderDojo Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

27 januari 13:00 zondag Inloop
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel fun to be Fit, , ,

4 maart 17:15 maandag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Middenmolenlaan, Middenmolenlaan 68, 2807 EC, Gouda

4 maart 17:15 maandag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Vindingrijk (vh Wethouder Luidensschool), Sluismeesterslag 2, 2805 DR, Gouda

5 maart 16:30 dinsdag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3-5, 2803 ST, Gouda

28 maart 16:15 donderdag 18 februari
3, 4

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel fun to be Fit, , ,

8 maart 16:15 vrijdag 18 februari
5, 6

De Ruimtereis

Turn2Dance, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

14 maart 15:45 donderdag 18 februari
7, 8

Hip Hop

Balletschool Marcella, Balletschool Marcella - Gouda, Turfmarkt 112, 2801 HC, Gouda

5 maart 16:00 dinsdag 11 februari
7, 8

Edelsmeden

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

5 maart 15:30 dinsdag 30 januari
4, 5

Badminton

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

22 februari 17:00 vrijdag 28 januari
3, 4, 5

Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

30 januari 13:30 woensdag 28 januari
1, 2

Danscombi

Balletschool Marcella, Balletschool Marcella - Gouda, Turfmarkt 112, 2801 HC, Gouda

6 maart 16:00 woensdag 28 januari
7

Maak je eigen animatie

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

4 maart 15:45 maandag 28 januari
6, 7, 8

Vogels kijken en nestkast bouwen (ouder/kind activiteit)

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1 1, 2805 LD, Gouda

13 februari 13:30 woensdag 21 januari
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel fun to be Fit, , ,

4 februari 16:15 maandag 21 januari
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel fun to be Fit, , ,

6 februari 15:00 woensdag 21 januari
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3-5, 2803 ST, Gouda

7 februari 16:15 donderdag 21 januari
1, 2

Judo

Den Edel fun to be Fit, Den Edel fun to be Fit, , ,

8 februari 16:15 vrijdag 21 januari
7, 8

Vlechten met natuurlijke materialen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1 1, 2805 LD, Gouda

15 februari 15:30 vrijdag 21 januari
6, 7, 8

Drummen tot je erbij neervalt!

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

5 februari 16:00 dinsdag 21 januari
6, 7, 8

Slim kiezen en koken

Diëtistenpraktijk Katinka de Nennie, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

18 februari 16:00 maandag 21 januari
6, 7

Basketbal

SPORT.GOUDA, Sportcentrum De Mammoet, Calslaan 101, 2804 RT, Gouda

21 januari 16:30 maandag Gesloten
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Groenhovenloop

AV Gouda, AV Gouda - Gouda, Groenhovenpark 6, 2803 PH, Gouda

3 februari 10:00 zondag Gesloten
5, 6

Moderne Dans

Balletschool Marcella, Balletschool Marcella - Gouda, Turfmarkt 112, 2801 HC, Gouda

16 januari 16:00 woensdag Gesloten
4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

17 januari 15:45 donderdag Gesloten
3, 4, 5, 6

Dansmix

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

17 januari 15:30 donderdag Gesloten
5, 6

Zingen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

10 januari 16:00 donderdag Gesloten
5, 6

Kleursoep

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

17 januari 15:45 donderdag Gesloten
3, 4

Atelier Mix

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

14 januari 15:45 maandag Gesloten
5, 6

Mindset

XL-leren, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

7 januari 15:45 maandag Gesloten
7, 8

Puur en Gezond koken - Buurtstee

Ecokids Gouda, Buurthuis De Buurtstee, Gildenburg 1, 2804 VJ, Gouda

7 januari 15:45 maandag Gesloten
6, 7, 8

Rots en Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

8 januari 16:00 dinsdag Gesloten
7, 8

Freerunning

Back2BasicsParkour, Gymzaal Carrousel, Scholenpad 4A, 2804 RW, Gouda

14 januari 16:00 maandag Gesloten
6, 7, 8

Geannuleerd - Kidzclub XL De Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

14 november 15:30 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Geannuleerd - Kidzclub de Buhne

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Bühne, Tristanstraat 18, 2805 VC, Gouda

14 november 13:30 woensdag Gesloten
Brede School Gouda