Activiteiten Brede School Bloemendaal / Plaswijck

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 4,5

workshop Lego We Do

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

28 december 14:00 1 x op donderdag 27 november
4,5,6,7,8

Kerstmusical

Anita Vogelzang, St. Jan, Achter de Kerk 16

24 december 14:30 1 x op zondag 27 november
5,6

Ritme

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

11 januari 15:45 5 x op donderdag 20 november
5,6,7

Dammen

Cor Barelds Harry Clasquin, Denksportcentrum, Nieuwe Gouwe Oostzijde 11b

10 januari 14:00 3 x op woensdag 27 november
5,6,7

Muziek maak je samen

Cultuurhuis de Garenspinnerij en de muziekverenigingen Caecilia en de Pionier., zie aanmeldformulier

9 januari 16:00 10 x op dinsdag alleen via aanmeldformulier
6,7

Langlaufen

Langlaufvereniging Gouda, Groenhovenbad, Tobbepad 4

22 november 13:30 3 x op woensdag 15 november
6,7,8

Schaken

Schaakclub Messemaker, Denksportcentrum, Nieuwe Gouwe Oostzijde 11b

11 januari 15:45 3 x op donderdag 27 november
6,7,8

workshop Lego Mindstorms

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

28 december 90:00 1 x op donderdag 27 november
7,8

Duik in je boek 3.0

Bibliotheek Gouda, Stadsbibliotheek Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

30 november 15:45 3 x op donderdag 20 november
7,8

HipHop

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda, Lethmaestraat 60

12 januari 16:00 5 x op vrijdag 4 december
1,2,3,4,5,6

Badminton

Gouweslag, Sporthal de Zebra, Goverwellesingel 10

10 november 17:00 3 x op vrijdag gesloten
1,2,3,4,5,6,7,8

Gouds Kidsruns circuit

AV Gouda, Gezond Gouds, GO!uda Sport, diverse locaties

9 december 10:00 5 x op zaterdag gesloten
2,3

Turnen

Velocitas i.s.m. SPORT.GOUDA, Gymzaal GSG, Johan de Haenstraat 61

6 november 16:30 3 x op maandag gesloten
2,3

Turnen

Velocitas i.s.m. SPORT.GOUDA, Sporthal de Zebra, Goverwellesingel 10

8 november 15:30 3 x op woensdag gesloten
2,3

Turnen

Velocitas i.s.m. SPORT.GOUDA, Sportcentrum de Mammoet, Calslaan 101

10 november 16:00 3 x op vrijdag gesloten
3,4,5

Kidzclub Bloemendaal Plaswijck

kwadraad Pjotr, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

2 november 15:45 7 x op donderdag gesloten
3,4,5,6,7,8

Hardloopclinics

AV Gouda, AV Gouda

14 november 16:30 3 x op dinsdag gesloten
5,6

Hockey

SPORT.GOUDA, Sportcentrum de Mammoet, Calslaan 101

1 december 15:30 3 x op vrijdag gesloten
6

3D tekenen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

30 oktober 15:45 5 x op maandag gesloten
6,7,8

Rots- en Water Ik en ik

vPeet Hoogeboom, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 38a

31 oktober 15:45 7 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Kidzclub XL Buurtstee

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Buurthuis de Buurtstee, Gildenburg 1

13 november 15:45 6 x op maandag gesloten
7,8

Beeldende Kunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

15 november 13:30 5 x op woensdag gesloten
Brede School Gouda