Activiteiten Brede School Goverwelle

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 1,2,3,4,5,6,7,8

Goudse Kidsruns Goudse Houtloop

GO!uda Sport, VS Sport, Nieuwe Haven 9

26 mei 10:00 1 x op zaterdag 23 april
3,4

Spelen met prentenboeken over knikkeruilen, tangramkatten en memorykonijnen

Bibliotheek Gouda, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20

17 mei 15:45 3 x op donderdag 23 april
5,6

Tennis TIOD

tennisvereniging TIOD, TIOD, Vossenburchkade 45 46

16 mei 14:00 3 x op woensdag 23 april
5,6

Tennis Ad Astra woensdag

tennisvereniging Ad Astra, Ad Astra, Groen van Prinsterersingel 50

16 mei 14:00 3 x op woensdag 23 april
5,6

Tennis Ad Astra vrijdag

tennisvereniging Ad Astra, Ad Astra, Groen van Prinsterersingel 50

18 mei 16:00 3 x op vrijdag 23 april
5,6

Tennis Be Quick

tennisvereniging Be Quick, Be Quick, Sportlaan 6

16 mei 13:30 3 x op woensdag 23 april
5,6

Streetart

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

6 juni 13:30 3 x op woensdag 14 mei
5,6,7

Van Boek naar theater

Jeugd Theaterhuis, Culltuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34a

22 mei 15:45 4 x op dinsdag 7 mei
1,2

Konijn en Keutels

Bibliotheek Gouda, Kinderbibliotheek Goverwelle, Middenmolenlaan 68A

19 maart 15:30 5 x op maandag gesloten
1,2

Meewerken op de Dierenweide

Dierenweide Goverwelle, Dierenweide Goverwelle, Van Dethpad 1

9 april 15:45 3 x op maandag gesloten
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Gymzaal t Palet, Middenmolenlaan 68a

9 april 16:00 3 x op maandag gesloten
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

9 april 16:00 3 x op maandag gesloten
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Gymzaal Wethouder Luidens, Sluismeesterslag 4

10 april 15:30 3 x op dinsdag gesloten
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

11 april 15:00 3 x op woensdag gesloten
1,2

Judo

Den Edel Fun to be fit, Gymzaal Het Vlot, Oosthoef 3

12 april 16:00 3 x op donderdag gesloten
3,4

Broadway in Gouda, Jungle Book

Dramacoach, Wethouder Luidensschool, Heemraadslag 1

28 maart 13:30 5 x op woensdag gesloten
3,4

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

9 april 17:00 3 x op maandag gesloten
3,4

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

11 april 16:00 3 x op woensdag gesloten
3,4

Judo

Den Edel Fun to be fit, Den Edel Fun to be fit, Nijverheidsstraat 14a

6 april 16:00 3 x op vrijdag gesloten
3,4

IJs maken

Stolkse Weide, Stolkse Weide, Bovenkerkseweg 49, Stolwijk

18 april 14:00 1 x op woensdag gesloten
3,4

Bootcamp

Gezond Gouds, Gezond Gouds, Aderpolderweg 25

16 mei 15:30 3 x op woensdag gesloten
3,4,5

Kidzclub Goverwelle 2

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede Schoollokaal t Carillon, Ouverturelaan 10

13 maart 15:30 7 x op dinsdag gesloten
3,4,5

Kinderkoor

Danielle van Laar, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

22 mei 16:00 5 x op dinsdag gesloten
3,4,5,6

KIES spel- en praatgroep echtscheidingen

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede Schoollokaal Korte Akkeren, Eerste E.J. Potgieterstraat 21

14 mei 15:30 8 x op maandag gesloten
4,5

Badminton

Gouweslag, Sporthal de Zebra, Goverwellesingel 10

6 april 17:00 3 x op vrijdag gesloten
4,5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Ridderslag, Ridder van Catsweg 256a

17 mei 15:45 6 x op donderdag gesloten
5,6

Uitdaging door denken en doen

Buro Kiem, Bibliotheek Bijenkorf, Aalberseplein 6

20 maart 15:30 5 x op dinsdag gesloten
5,6

Bezoek aan Mooi Mekkerland

Mooi Mekkerland, Mooi Mekkerland, Koolwijkseweg 6 Stolwijk

23 mei 14:00 1 x op woensdag gesloten
5,6

Scharrelkids NMC

Ecokids, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79

22 mei 15:30 6 x op dinsdag gesloten
5,6,7

Allemaal beestjes om me heen

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout, Kale Jonkerpad 1

23 mei 13:30 1 x op woensdag gesloten
6,7,8

Kidzclub XL Goverwelle 3

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede Schoollokaal t Carillon, Ouverturelaan 10

22 mei 15:30 8 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Rots- en Water Ik en ik en de ander

vPeet Hoogeboom, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 38a

6 maart 15:45 7 x op dinsdag gesloten
6,7,8

Rots- en Water Ik en ik en de ander

vPeet Hoogeboom, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 38a

15 mei 15:45 7 x op dinsdag gesloten
7,8

Kleding ontwerpen

Layla K hnen, Brede Schoollokaal t Carillon, Ouverturelaan 10

14 maart 14:00 5 x op woensdag gesloten
7,8

Paardrijden

Goudse Manege, Goudse Manege, Goudse Houtsingel 101

4 april 13:00 3 x op woensdag gesloten
7,8

Free running

Freerunning Gouda, Gymzaal Hoogenburg, Hoogenburg 22

4 juni 16:00 3 x op maandag gesloten
8

Mei-academie

vPeet Hoogeboom, Casimirschool, Groeneweg 27 Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 38a

30 april 90:00 3 x op maandag gesloten
Brede School Gouda