Activiteiten Brede School Goverwelle

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 7, 8

Popzang

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

10 januari 17:00 donderdag 19 december
7, 8

Edelsmeden

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

5 maart 15:30 dinsdag 30 januari
6, 7

Basketbal

SPORT.GOUDA, Sportcentrum De Mammoet, Calslaan 101, 2804 RT, Gouda

21 januari 16:30 maandag 7 januari
4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

17 januari 15:45 donderdag 19 december
3, 4, 5, 6

Dansmix

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

17 januari 15:30 donderdag 17 december
3, 4, 5

Kidzclub Goverwelle

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede Schoollokaal Goverwelle, Ouverturelaan 10, 2807 JT, Gouda

8 januari 15:30 dinsdag Gesloten
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Groenhovenloop

AV Gouda, AV Gouda - Gouda, Groenhovenpark 6, 2803 PH, Gouda

3 februari 10:00 zondag Gesloten
5, 6

Zingen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

10 januari 16:00 donderdag Gesloten
5, 6

Kleursoep

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

17 januari 15:45 donderdag Gesloten
3, 4

Atelier Mix

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis de Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

14 januari 15:45 maandag Gesloten
5, 6

Mindset

XL-leren, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

7 januari 15:45 maandag Gesloten
6, 7, 8

Rots en Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

8 januari 16:00 dinsdag Gesloten
7, 8

Puur en Gezond koken Nelson Mandela Centrum

Ecokids Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

8 januari 15:30 dinsdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

Kerstmusical

Anita Vogelezang - Kerstmusical, Stichting Goudse Sint-Jan - Gouda, Achter de Kerk 2, 2801 JW, Gouda

24 december 14:30 maandag Gesloten
7, 8

Freerunning

Back2BasicsParkour, Gymzaal Carrousel, Scholenpad 4A, 2804 RW, Gouda

14 januari 16:00 maandag Gesloten
4, 5

Hockey

SPORT.GOUDA, Sportcentrum De Mammoet, Calslaan 101, 2804 RT, Gouda

7 december 16:00 vrijdag Gesloten
7, 8

HipHop

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

3 december 15:30 maandag Gesloten
4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Vindingrijk (vh Weth. Luidensschool) - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

7 november 13:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Kidzclub XL Goverwelle

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Brede Schoollokaal Goverwelle, Ouverturelaan 10, 2807 JT, Gouda

14 november 15:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Rots en Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

6 november 16:00 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda