Activiteiten Brede School Bloemendaal / Plaswijck

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 7, 8

Kangoo Jumps

Move Together, Reeuwijk, Leeghwaterstraat 15, 2811 DT, Reeuwijk

15 november 15:45 maandag 8 november
5, 6

Kangoo Jumps

Move Together, Reeuwijk, Leeghwaterstraat 15, 2811 DT, Reeuwijk

16 november 15:45 dinsdag 8 november
1, 2

Kleuterdenk- en doegroep

XL-leren, Vindingrijk (vh Weth. Luidensschool) - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

17 november 14:30 woensdag 8 november
1, 2

Yoga voor kleuters

Happy Yoga Gouda, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

16 november 15:45 dinsdag 8 november
4, 5, 6

Kinderrechten dag met UNICEF

Unicef regioteam Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

20 november 13:30 zaterdag 1 november
4, 5

Vriend Vijand

Vriend Vijand, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

15 november 15:30 maandag 1 november
3, 4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Wereldwijs - Gouda, Wilsonplein 3, 2806 JM, Gouda

10 november 15:00 woensdag 1 november
6, 7

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

04 november 16:00 donderdag 29 oktober
7, 8

Puur en gezond koken in de Walvis

Ecokids Gouda, Buurtcentrum de Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

03 november 14:30 woensdag Gesloten
4, 5

Schatten zoeken in de herfst

IVN IJssel en Gouwe, Noorderhout, Noordhoef/Hoofdingang natuurspeelplaats 0, , Gouda

04 november 15:45 donderdag Gesloten
2, 3

Sportcampus Gouda MINI

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

27 oktober 13:30 woensdag Gesloten
4, 5

Sportcampus Gouda middenbouw

SPORT.GOUDA, De Dick van Dijk hal, Tobbepad 2, 2803 WH, Gouda

26 oktober 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Sportcampus Gouda bovenbouw

SPORT.GOUDA, De Dick van Dijk hal, Tobbepad 2, 2803 WH, Gouda

26 oktober 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Creatief met kleding XL - BP

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg 1, 2804 XJ, Gouda

26 oktober 15:45 dinsdag Gesloten
5, 6

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

26 oktober 15:45 dinsdag Gesloten
7, 8

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

26 oktober 17:00 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda