Activiteiten Brede School Korte Akkeren

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 3, 4

Letterkunst

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

17 april 15:45 maandag 6 maart
1, 2

Kleuterkwebbels

Gaandeweg Groeien, De Goudakker - Gouda, Reigerstraat 37, 2802 EM, Gouda

08 maart 15:30 woensdag 20 februari
6, 7, 8

Kindercarrousel XL - De Korte Akkeren Thema: Blijmakers - recyclen

Brede School Gouda, Ontmoetingscentrum De Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

06 maart 15:30 maandag 20 februari
6, 7, 8

Kindercarrousel XL - Centrum/Oost Thema: Blijmakers-recyclen

Brede School Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

07 maart 15:45 dinsdag 20 februari
6, 7, 8

Kindercarrousel XL - Bloemendaal/Plaswijck Thema: Blijmakers - recyclen

Brede School Gouda, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg 1, 2804 XJ, Gouda

08 maart 14:30 woensdag 20 februari
3, 4, 5

Kindercarrousel - Bloemendaal/Plaswijck Thema: Blijmakers - recyclen

Brede School Gouda, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg 1, 2804 XJ, Gouda

08 maart 16:15 woensdag 20 februari
2, 3

Sportcampus Gouda MINI

SPORT.GOUDA, Gymzaal Sluismeesterslag, Sluismeesterslag 2, 2805 DR, Gouda

08 maart 13:30 woensdag 20 februari
4, 5, 6, 7, 8

Sportcampus Gouda

SPORT.GOUDA, De Dick van Dijk hal, Tobbepad 2, 2803 WH, Gouda

07 maart 16:00 dinsdag 20 februari
5, 6

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

07 maart 15:45 dinsdag 13 februari
7, 8

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

07 maart 17:00 dinsdag 13 februari
4, 5

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

06 maart 15:45 maandag 13 februari
6, 7

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

06 maart 17:00 maandag 13 februari
1, 2

Kom je buitenspelen?

Ecokids Gouda, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

09 maart 15:00 donderdag 12 februari
3, 4, 5

Gi-Ga-Groen (Middenbouw)

Ecokids Gouda, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

08 maart 15:00 woensdag 12 februari
6, 7, 8

Gi-Ga-Groen (Bovenbouw)

Ecokids Gouda, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

10 maart 15:00 vrijdag 12 februari
6, 7, 8

Vogels kijken en nestkast bouwen (ouder/kind activiteit)

Heemtuin Goudse Hout, Heemtuin Goudse Hout - Gouda, Kale Jonkerpad 1, 2805 LD, Gouda

15 februari 13:30 woensdag 9 februari
5, 6

Kinderkunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

06 maart 15:45 maandag Gesloten
3, 4

Kinderkunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

09 maart 15:45 donderdag Gesloten
7, 8

Maak je eigen korte film

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

08 februari 14:00 woensdag Gesloten
4, 5

Goud na school 1e groep

Goud op school (voorheen Vriend Vijand), Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

06 februari 15:30 maandag Gesloten
3, 4

Kinderkunstlessen

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

26 januari 15:45 donderdag Gesloten
3, 4, 5

BLIJMAKERS Kindercarrousel - De Korte Akkeren

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum De Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

09 januari 15:30 maandag Gesloten
3, 4, 5

BLIJMAKERS Kindercarrousel - Bloemendaal/Plaswijck

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg 1, 2804 XJ, Gouda

10 januari 15:45 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

BLIJMAKERS Kindercarrousel - NMC

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

11 januari 14:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

BLIJMAKERS Kindercarrousel XL - NMC

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

11 januari 16:15 woensdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

Sportcampus Gouda

SPORT.GOUDA, De Dick van Dijk hal, Tobbepad 2, 2803 WH, Gouda

10 januari 16:00 dinsdag Gesloten
2, 3

Sportcampus Gouda MINI

SPORT.GOUDA, Gymzaal G. Leeustraat, , ,

11 januari 13:30 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

12 januari 16:00 donderdag Gesloten
6, 7, 8

Techniekwerkplaats: Houtbewerking

Techniekwerkplaats, Chocoladefabriek, Klein Amerika 20, 2806 CA, Gouda

13 januari 15:00 vrijdag Gesloten
4, 5

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

10 januari 15:45 dinsdag Gesloten
6, 7

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

10 januari 17:00 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda