Activiteiten Brede School Goverwelle

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 5, 6, 7

Zomeracademie

Brede School Gouda, Goudse Waarden Gouwe - Gouda, Kanaalstraat 31, 2801 SH, Gouda

16 augustus 09:00 maandag 31 mei
4, 5

Vriend Vijand

Vriend Vijand, Wereldwijs - Gouda, Wilsonplein 3, 2806 JM, Gouda

31 mei 15:45 maandag 24 mei
1, 2

Kleuterdenk- en doegroep

XL-leren, Bijenkorf - Gouda, Aalberseplein 6, 2805 EG, Gouda

16 juni 14:30 woensdag 24 mei
3, 4, 5

Kidzclub outdoor Goverwelle

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Activiteitenlokaal Carillon Ouverturelaan , Ouverturelaan 10, 2807 JT, Gouda

19 mei 13:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Kidzclub outdoor Goverwelle XL

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Activiteitenlokaal Carillon Ouverturelaan , Ouverturelaan 10, 2807 JT, Gouda

19 mei 15:30 woensdag Gesloten
5, 6

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Wereldwijs - Gouda, Wilsonplein 3, 2806 JM, Gouda

19 mei 15:45 woensdag Gesloten
4, 5, 6

Waterscouting: Beleef het bij de Welpen!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 14:00 zaterdag Gesloten
4, 5, 6

Waterscouting: Beleef het bij de Shantiwelpen!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 14:00 zaterdag Gesloten
7, 8

Waterscouting: Beleef het bij de Verkenners!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 13:30 zaterdag Gesloten
7, 8

Waterscouting: Beleef het bij de Padvindsters!

Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman, Waterscouting Kastanujo en Cornelis de Houtman - Reeuwijk, Platteweg 42, 2811 NA, Reeuwijk

15 mei 13:30 zaterdag Gesloten
3, 4, 5

Sportcampus Gouda middenbouw - buiten

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

11 mei 16:00 dinsdag Gesloten
6, 7, 8

Sportcampus Gouda bovenbouw - buiten

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

11 mei 16:00 dinsdag Gesloten
1, 2

Kleuterdans

Dansstudio Gouda, Dansstudio Gouda - Gouda, Lethmaetstraat 60, 2802 KC, Gouda

12 april 15:30 maandag Gesloten
5, 6

Lef! Faalangsttraining

Superkids Coaching, Wereldwijs - Gouda, Wilsonplein 3, 2806 JM, Gouda

19 mei 14:30 woensdag Gesloten
1, 2

Bubbles: Voelsprieten voor kleuters

Atelier de Schildpad, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

14 april 13:00 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Voelsprieten

Atelier de Schildpad, Brede School lokaal Korte Akkeren, 1e E J Potgieterstraat 21, 2802 LD, Gouda

13 april 16:00 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda