Activiteiten Brede School Goverwelle

Groep Activiteit Aanvang Les Aanmelding tot 5, 6, 7, 8

Scharrelkids in de herfst: Bodemdiertjes (ouder/kindactiviteit)

IVN IJssel en Gouwe, Steinse Groen, Willenskade 5, 2807 JA, Gouda

30 oktober 13:00 zondag Inloop
2, 3

Sportcampus Gouda MINI

SPORT.GOUDA, Gymzaal Oosthoef, Oosthoef 1, 2804 ST, Gouda

02 november 13:30 woensdag 17 oktober
4, 5, 6, 7, 8

Sportcampus Gouda

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

01 november 16:00 dinsdag 17 oktober
4, 5, 6, 7, 8

Ik schilder kleurige klanken

ConAnima Music Academy, Domus Magnus, Graaf Florisweg 77, 2805 AH, Gouda

10 november 15:45 donderdag 17 oktober
3, 4, 5

Aerial Yoga Kids

Aerial Yoga, Gymzaal Sluismeesterslag, Sluismeesterslag 2, 2805 DR, Gouda

07 november 16:00 maandag 17 oktober
6, 7, 8

VAN GEVEN WORD JE BLIJ Kindercarrousel XL - De Korte Akkeren

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum De Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

31 oktober 15:30 maandag 17 oktober
6, 7, 8

VAN GEVEN WORD JE BLIJ Kindercarrousel XL - Bloemendaal/Plaswijck

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg 1, 2804 XJ, Gouda

01 november 15:45 dinsdag 17 oktober
6, 7, 8

VAN GEVEN WORD JE BLIJ Kindercarrousel XL - Noord

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

02 november 15:30 woensdag 17 oktober
3, 4, 5

VAN GEVEN WORD JE BLIJ Kindercarrousel - NMC

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

03 november 15:30 donderdag 17 oktober
7, 8

Puur en gezond koken in de Walvis

Ecokids Gouda, Ontmoetingscentrum De Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

01 november 15:30 dinsdag 10 oktober
7, 8

Puur en Gezond koken Nelson Mandela Centrum

Ecokids Gouda, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

08 november 15:30 dinsdag 10 oktober
5, 6

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

01 november 15:45 dinsdag 10 oktober
7, 8

Rots & Water: Ik en ik en de ander

Saskia en Marieke - trainingen, Gymzaal Nansenstraat, Nansenstraat 40a, 2806 HL, Gouda

01 november 17:00 dinsdag 10 oktober
4, 5, 6, 7, 8

Ik schilder kleurige klanken

ConAnima Music Academy, Centrum Julianastaete, Bernhardhof 400, 2802 GR, Gouda

11 oktober 15:45 dinsdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

Ik schilder kleurige klanken

ConAnima Music Academy, De Hanepraij, Fluwelensingel 110, 2806 CH, Gouda

13 oktober 15:45 donderdag Gesloten
5, 6, 7, 8

Middeleeuwse danscursus - Zotte Zaterdag

Volksdansgroep At Va'ani, Ridderslag - Gouda, Ridder van Catsweg 256A, 2805 BC, Gouda

05 oktober 15:30 woensdag Gesloten
3, 4, 5

Kindercarrousel Bloemendaal/Plaswijck

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum Van Noord , Lekkenburg 1, 2804 XJ, Gouda

30 augustus 15:45 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

Kindercarrousel - Noord

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Vindingrijk - Gouda, Heemraadslag 1, 2805 DR, Gouda

31 augustus 15:30 woensdag Gesloten
6, 7, 8

Kindercarrousel XL - NMC

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Nelson Mandela Centrum, Bernadottelaan 79, 2806 JM, Gouda

01 september 15:30 donderdag Gesloten
7, 8

Puur en gezond koken in de Walvis

Ecokids Gouda, Buurtcentrum de Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

06 september 15:30 dinsdag Gesloten
3, 4, 5

Kindercarrousel - De Korte Akkeren

Kwadraad Maatschappelijk Werk, Ontmoetingscentrum De Walvis, Walvisstraat 1, 2802 SB, Gouda

29 augustus 15:30 maandag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

Sportcampus Gouda

SPORT.GOUDA, Sporthal De Zebra, Goverwellesingel 10, 2807 DZ, Gouda

30 augustus 16:00 dinsdag Gesloten
4, 5, 6, 7, 8

Kidskoor Gouda

Cultuurhuis Garenspinnerij, Cultuurhuis Garenspinnerij, Turfsingel 34, 2802 BC, Gouda

24 mei 15:15 dinsdag Gesloten
Brede School Gouda